WIETRZENIE DOMU JARD SALE – fotorelacja

Dzisiaj w 1500m2 do wynajęcia na warszawskim Powiślu miała miejsce nietypowa impreza – WIETRZENIE DOMU JARD SALE – będąca połączeniem wyprzedaży garażowej (jednak z naciskiem na ubrania i akcesoria dziecięce) z targami designu.

Ciężko powiedzieć, czy pomysł tak wyewoluował, że w końcu pojawiły się na Solcu nie tylko osoby czyszczące własne mieszkania, ale także ci, którzy z powrotem pozwolą je zapełnić, ale było to niezłe połączenie. Dla tych, którzy nie dotarli do 1500m2 Do Wynajęcia mamy kilka zdjęć wystawców związanych z wystrojem wnętrz.

wietrzenie_0

Obok wystawców, często debiutantów, w industrialnym wnętrzu pojawiły się także osoby, które pokusiły się o porządki we własnej szafie.

wietrzenie_1

Tutaj YEAH GREAT, które zaprezentowały grafiki z trójwymiarowymi literami – na wierzchu lub też wyciętymi z tłem pod spodem. No, generalnie trzeba to zobaczyć na żywo, bo zdjęcie nie do końca oddaje technikę.

wietrzenie_2

Świecznik, zegary i ozdoby z filcu, wykańczane sznurkiem i futrem od dodomo. To jedynie mała część oferty.

wietrzenie_4

A tu już kubki i filiżanki z tak modnymi obecnie motywami z dziedziny liternictwa od Magic Mug.

wietrzenie_3

I jeszcze raz.

wietrzenie_5

A to już zwykłe-niezwykłe przedmioty z drewna, o których twórcy piszą: “staramy się, by dotyk naszych rąk pozwolił Twoim dłoniom cieszyć się naszym małym dziełem”. Na zdjęciu m.in. piórniki, stacje dokujące do smartfonu, pojemniki do przechowywania kosmetyków od mano mano.

wietrzenie_6

Coś na ścianę od BLACK WALL, czyli jednej z najprężniej rozwijających się galerii sztuki nowoczesnej.

wietrzenie_7

A to już stoisko sklepu Chwila Inspiracji, który sprzedaje produkty takich marek jak: house doktor, Bloomingville, MADAM STOLTZ, rice.

wietrzenie_8

Ozdobie z papieru house doctor nie mogłam się oprzeć.

wietrzenie_9

Tu nadal sklep Chwila Inspiracji.

wietrzenie_10

Na stoisku MiniMiDesign działo się zdecydowanie więcej, niż wskazywałoby na to to zdjęcie. 😉 Zresztą to marka bardzo wszechstronna i widać, że jej twórcom nie brakuje nowych pomysłów – niekoniecznie z tej samej dziedziny…

wietrzenie_11

Na zdjęciu powyżej grafiki marki Pixelki.

wietrzenie_12

Nie zabrakło rzeczy dla dzieci. Tutaj japońskie zabawki, które można znaleźć w ofercie sklepu Bimbao.

wietrzenie_13

Tutaj także zabawki z Bimbao.

wietrzenie_14

I tutaj jeszcze więcej drewnianych zabawek, które pochodzą z różnych krajów, a w sklepie bynajmniej nie rządzi drewno. Poniżej dowód na to:

wietrzenie_15

wietrzenie_16

A to już ręcznie szyte maskotki Mardybum.

wietrzenie_17

wietrzenie_18

wietrzenie_19

Mardybum to także ręcznie szyte broszki.

wietrzenie_20

Obok zabawek znalazły się równie nietuzinkowe kołderki, poduszki i czapeczki dla dzieci marki Łobuziak.

wietrzenie_21

Na koniec coś nie związanego z wystrojem wnętrz – niecodzienne paski do aparatów marki STRAPOPHILIA, która wypuściła właśnie swoją drugą kolekcję – na oko zdecydowanie bardziej męską niż pierwsza. Za zdjęcie robione nie aparatem pozostaje mi się pokajać publicznie. 😉

Fot. własne