4. Święto Kwiatów na Mysiej

Już 7 kwietnia USTA i MYSIA 3 zapraszają na wydarzenie, które idealnie nadaje się do przywitania wiosny. Będą nie tylko pracownie florystyczne.

W sobotę, 7 kwietnia, warto wybrać się na Mysią 3 w Warszawie, gdzie odbędzie się 4. edycja Święta Kwiatów. Będzie można kupić rośliny cięte, do ogrodów i na balkony. Te, które już mamy, można będzie przesadzić na specjalnym stoisku wspólnie z Radosławem Berendtem i Łukaszem Marcinkowskim z Kwiaciarni Kwiaty&Miut.

W Świecie Kwiatów wezmą udział pracownie florystyczne: Kaktusy Moroz, Płaskla_lab, Cuda i Kule, GrowRaw, SLOU, ale także autorskie pracownie ceramiczne, ale także twórcy biżuterii czy odzieży z motywami kwiatowymi. Nie zabraknie także czegoś pysznego na ząb.

O 12.00 wspomniani założyciele Kwiaciarki Kwiaty&Miut opowiedzą o awangardowych studiach florystycznych na świecie, a o 13.00 rozpocznie się spotkanie z Pawłem Bownikiem, który opowie o swoim cyklu fotograficznym „Disassembly” (Demontaż), w którym poddaje kwiaty rozbiorowi, a następnie składa je na nowo.

Ceramików na Świecie Kwiatów będą reprezentowali: TRZASK – rzeczy z gliny, Lumo Ceramic, KOOE studio ceramiki, Mosko Ceramics, FENEK & Anna Miau, Michał Shadowland Szadółek.

Pozostali wystawcy: I Love GrainUMIARHerbs&Hydro PUREPola Zag JewelleryJan BarbaMISS LIBERTÉB a m a y oMUA.uniqueWarsztat PięknaPuritevaczorWkręcone w zieloneLittle moreLAS I NIEBORzeczownikof habitKOPIYellow MeadowSVOJEPunCandlyAlba1913 Healthy is BeautifulPhenomé10 DECOARTSZLIFYnatalia siebuła