Warsztaty: Linoryt nie tylko od święta

8 stycznia odbędą się bezpłatne warsztaty linorytu, podczas których będzie można stworzyć kartki dla seniorów. Zapisy jeszcze trwają.

„Linoryt nie tylko od święta” to sąsiedzkie bezpłatne warsztaty linorytu dla mieszkańców Pragi-Południe, Pragi-Północ i Targówka. Ich uczestnicy poznają technikę linorytu i stworzą kartki na Dzień Babci i Dzień Dziadka, które przekazane zostaną seniorom z wybranej wspólnie organizacji.

Odbędą się cztery warsztaty: 8, 10, 15 i 17 stycznia 2019 w godz. 18.00 – 19.45 oraz spotkania z seniorami, na których zostaną przekazane kartki.

Warsztaty odbędą się w Centrum Społecznym Paca przy ul. Paca 40 w Warszawie. Materiały dostarczają organizatorzy. Jednocześnie liczą na to, że ten projekt pomoże stworzyć grupę  twórczych ludzi, która będzie spotykała się cyklicznie.

Liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązują zapisy pod adresem mailowym: linoryt.paca@gmail.com Chęć udziału można zgłaszać do 6 stycznia.

Projekt „Linoryt nie tylko od święta„ sfinansowany został dzięki Minigrantom – konkursowi odbywającemu się w ramach realizacji zadania publicznego pod tytułem: Prowadzenie Centrum Społecznego PACA w latach 2016–2018 oraz wspieranie działań lokalnych na terenie objętym Zintegrowanym Programem Rewitalizacji m.st. Warszawy do 2022 roku, współfinansowanego ze środków m. st. Warszawy.