Photo Warm Up – jak kolekcjonować fotografię?

Spotkanie, które niebawem odbędzie się w Poznaniu, przybliża temat kolekcjonowania fotografii artystycznej. Wiedza dla początkujących i zaawansowanych.

W środę, 13 marca w Poznaniu odbędzie się spotkanie z cyklu Photo Warm Up vol. 2, przybliżające temat kolekcjonowania fotografii artystycznej. Organizatorzy zapraszają do udziału wszystkich, niezależnie od tego, czy mają już na koncie pierwsze zakupy i planują budować własną kolekcję. Spotkanie może być pomocne także dla tych, którzy stykają się w swojej pracy z zagadnieniem dekorowania wnętrz fotografiami.

Spotkanie poprowadzą: Ania Diduch, historyk sztuki i Wojtek Wieteska, artysta. Składa się ono z części teoretycznej, wprowadzającej w świat fotografii kolekcjonerskiej i praktycznej, podczas której uczestnicy, podzieleni na grupy, będą ćwiczyć aranżowanie fotografii na specjalnie przygotowanych materiałach.

Spotkanie odbędzie się w showroomie Swarzędz Home w Poznaniu w godz. 15.00 – 18.30. Wstęp wolny, jednak obowiązują zapisy pod adresem: info(at)swarzedzhome.pl do dnia 12 marca. Liczba miejsc ograniczona.