Tubądzin Design Days 2018 w maju i czerwcu

TDD to cykl spotkań w największych miastach w Polsce. Są one okazją do wymiany opinii i inspiracji między projektantami, architektami i producentami materiałów do wykończenia wnętrz.

8 maja rusza czwarta edycja Tubądzin Design Days, podczas których prezentowane są nowości z port folio Ceramiki Tubądzin. Początek będzie miał miejsce w Poznaniu, gdzie na elewacji budynku Collegium Chemicum będzie można zobaczyć mapping, którego tematem są najnowsze rozwiązania architektoniczne. Film z tego wydarzenia będzie wyświetlany podczas spotkań w pozostałych miastach.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie teatrolog, krytyk filmowy i publicysta – Tomasz Raczek, który poprowadzi spotkania. Oprócz niego Tubądzin do współpracy zaprosił Martę Siembab, która jest jedyną w Polsce senselierką, czyli osobą zajmującą się zmysłem węchu i rolą zapachu w przestrzeni oraz Dorotę Kobielę – współreżyserkę filmu animowanego „Twój Vincent”, a także Zuzannę Skalską – trendwatcherkę w dziedzinie designu, biznesu i innowacji. Częścią artystyczną spotkań stanowił będzie występ tancerki Polskiego Teatru Tańca – Paulicy Jaksim.

Terminy spotkań w ramach Tubądzin Design Days 2018:

8 maja – Poznań
15 maja – Rzeszów
18 maja – Wrocław
24 maja – Sopot
28 maja – Białystok
5 czerwca – Katowice
7 czerwca – Łódź
12 czerwca – Warszawa

Poprzednia edycja wydarzenia odbyła się w 2016 roku, a wśród gości znaleźli się m.in. Alessandro Mendini i Dorota Koziara.