Wystawa szkła „Odblaski” i spotkanie z projektantami

22 listopada we Wrocławiu spotkanie z Elżbietą Trzewiczek-Pietkiewicz i Sebastianem Pietkiewiczem, projektantów Huty Szkła Kryształowego „Julia”.

Od 7 listopada we wrocławskiej Galerii Fundacji Cepelia „Na Nankiera” można oglądać wystawę „Odblaski”, na której prezentowane są prace z dziedziny szkła i ceramiki Elżbiety Trzewiczek-Pietkiewicz i Sebastiana Pietkiewicza. Artyści są absolwentami wrocławskiej ASP, gdzie w 2001 roku uzyskali dyplomy na Wydziale Szkła Artystycznego i Użytkowego. Elżbieta ukończyła także Podyplomowe Studia Aranżacji Przestrzeni Widowiskowej na Wydziale Architektury Wnętrz e 2003 roku, a Sebastian – Podyplomowe Studium Przestrzeni Scenicznej na tymże wydziale. Po studiach pracował jako projektant w hutach szkła w Szczytnej, Dąbrowie Górniczej, Zawierciu, Piechowicach. Od 2013 roku jest głównym projektantem w Hucie Szkła Kryształowego „Julia” w Piechowicach.

W czwartek 22 listopada o godz. 17.30 odbędzie się spotkanie z projektantami. To także ostatni moment, aby zobaczyć wystawę „Odblaski”, która czynna jest do piątku, 23 listopada.

Galeria Fundacji Cepelia „Na Nankiera” – pl. Biskupa Nankiera 5-7

Zdjęcia dzięki uprzejmości projektantów.