Książka „Dzikie Barwy” – spotkanie autorskie

18 grudnia w Łodzi odbędzie się spotkanie autorskie z autorką książki Aleksandrą Bystry, której konikiem jest farbowanie tkanin przy użyciu roślin.

Już w tym tygodniu w przytulnej przestrzeni Foto Cafe 102 będziecie mogli wziąć udział w kameralnym wieczorze przy herbacie i porozmawiać o tkaninach, roślinach, farbowaniu, ale także o pisaniu i projektowaniu i wydaniu książki, bo to właśnie jej dotyczyć będzie spotkanie.

18 grudnia w Łodzi spotkacie nie tylko Aleksandrę Bystry, autorkę książki „Dzikie Barwy”, ale także Agatę Hejchman, odpowiedzialną za oprawę graficzną książki.

Do wzięcia udziału w spotkaniu i zakupu książki mogą przekonać was słowa autorki: „Barwienie tkanin roślinami to wielozmysłowa i wręcz alchemiczna podróż przez świat przyrody i sztuki. Towarzyszą jej szlachetne kolory, struktury splotów tkanin i wonności farb naturalnych. To przygoda dająca radość z własnych odkryć i tworzenia piękna”.

Spotkanie odbędzie się o godz. 18.00 przy ul. Piotrkowskiej 102 w Łodzi. Na spotkaniu będzie można kupić książkę w cenie 89 zł (płatność tylko gotówką). Książka dostępna także online w sklepie http://dzikiebarwy.shopshood.com.

<><><><><><>

Aleksandra Bystry – artystka i projektantka tkaniny unikatowej oraz użytkowej. Od kilku lat prowadzi warsztaty artystyczno-edukacyjne , podczas których propaguje wiedzę o naturalnym farbowaniu i technikach zdobienia tkanin. Prowadzi blog o roślinach barwierskich Dzikie Barwy.